Logo Huisman 70 Jaar

Uitbreiding hoofdkantoor Druten

Ons familiebedrijf groeit en daardoor zaten we in Druten wat krap in ons jasje. Hoog tijd voor wat uitbreiding dus.

9 maart 2026, 15:00

Toen wij eind 2025 de kans kregen om Klepperheide 22 aan ons kantoor en terrein toe te voegen, zijn we direct aan de slag gegaan. 

Klepperheide!! (91).jpeg

Verbouwing

Het pand is de afgelopen maanden volledig verbouwd, zodat we hier maar liefst 25 werkplekken konden realiseren. Vorige week heeft onze afdeling Maritien haar intrek genomen in het volledig gerenoveerde kantoor.

Klepperheide!! (24).jpeg
Klepperheide!! (74).jpeg
Klepperheide!! (101).jpeg

Verduurzaming

Het pand is voorzien van een ruime hoeveelheid energiebesparende maatregelen zoals een warmtepomp, een WTW unit, ledverlichting, dakisolatie en natuurlijk zonnepanelen.

De kavel van het pand aan de Klepperheide grenst aan dat van ons hoofdkantoor aan de Koningstraat, waardoor we nu van één groot terrein gebruik kunnen maken. 

Klepperheide!! (68).jpeg
Klepperheide!! (47).jpeg

Feestelijke opening

Afgelopen vrijdag hebben wij het nieuwe pand feestelijk geopend onder het genot van een hapje en een drankje.

Er zullen nog wat laatste puntjes op de i gezet gaan worden, maar we kunnen al volop gebruikmaken van ons prachtige nieuwe kantoorpand.

image00006.jpeg
image00021.jpeg